Доставяме до 3 работни дни

Безплатна доставка над 400 лв до 8 дни. Виж повече

Плати онлайн и вземи от магазин Виж повече

Включете се в нашата Лоялна програма

В момента има следните свободни позиции:

Позиция: СКЛАДОВ РАБОТНИК

Местоположение: гр. Търговище, Северна индустриална зона (бивш завод Зора)

Отдел: Снабдяване

Тип заетост - Пълен работен ден

Категория персонал - Складов работник

Основни задължения:

* осъществява товаро-разтоварни дейности.
* подрежда стоката в складовете и отговаря за правилното и съхранение;
* заделя и подготвя готовата стока по съответните заявки;
* участва при извършването на инвентаризации в склада;
* събира и изнася на определените места отпадъци;
* изпълнява и други конкретно възложени задачи, свързани с дейността.

Изисквания към кандидата:

* средно образование;
* желание за работа;
* сръчност и изпълнителност;
* дисциплина;
* отговорност;
* работа в екип.

Ние предлагаме:

* кариерно развитие;
* разнообразна работа с възможности за лична изява в отлична работна среда на амбициозна компания;
* коректност и дългосрочност;
* коректни трудови отношения;
* атрактивно възнаграждение.

Покажи описанието

Ако сте уверен, че можете да бъдете полезен при нас, моля попълнете формата за кандидатстване на български. Изпратете ни личните си данни и ние в най–кратък срок ще се свържем с Вас.

Ако не желаете да кандидатствате за конкретна свободна позиция, моля изберете опцията „Кандидатствам за бъдеща свободна позиция“. Посочете дейността, която извършвате в момента и при възможност ще се свържем с Вас.

Полетата отбелязани със звезда * са задължителни!

Кандидатствай за позиция:

Максимален размер на файла: 6144 KB | Позволени типове файлове: doc, docx, pdf, odt | Максимален брой файлове: 1